درباره ما

گروه هفت سنگ در زمینه ی ارائه خدمات ارزش افزوده (VAS) و توسعه راهكارهاي موبايلي براي اپراتورهاي تلفن همراه فعالیت می کند. از جمله خدماتی که گروه ما ارائه میدهد مي‌توان به طراحي و اجراي بازی ‌ها، توليد محتواي غني و چندرسانه‌ ای بر بستر اپليكيشن و وبسايت، توسعه برنامه های كاربردی برای گوشي‌های تلفن همراه و... اشاره كرد.
هفت سنگ به منظور تسهیل دسترسی طیف وسیعی از گروه های اجتماعی به آموزش در حوزه‌های سلامت، زیبایی، تغذیه و ترفند، بدون صرف هزینه های کلان و نشر محتوای آموزنده و سرگرم کننده در زمینه سبک زندگی ، اقدام به توسعه سامانه نسل نو نموده است.
سامانه نسل نو به نشر محتوای چند رسانه ای به صورت آموزشی می پردازد. ویژگی منحصر به فرد این سامانه، که بر دو بستر اپلیکیشن اندروید و وبسایت ارائه شده و ایده ی آن برای اولین بار در فضای دیجیتال کشور پیاده سازی می شود، جامع بودن، سهولت استفاده در همه جا و همه وقت و ارائه ی ویدئوهای کوتاه آموزشی با هدف بهبود کیفیت و سهولت زندگی و همچنین پر کردن جای خالی این نوع از اپلیکیشن ها روی تلفن هوشمند شماست.
تنها کافی است نسل نو را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید و پس از آن به دنیایی از آموزش های جذاب و کاربردی در زمینه امور روزمره زندگی دسترسی داشته باشید.

logo-samandehi